KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
Ks. Krzysztof Gembara zaprasza na pielgrzymkę od 31 lipca – 9 sierpnia 2015 r., pt.: Mistycyzm Włoskich Sanktuariów. Zapisy w kancelarii paraf. w Mysłowicach Janowie. Autobus z Jastrzębia-Zdroju po drodze zabiera pielgrzymów.

Więcej…

 

W niedzielę, 16 listopada, oddamy swoje głosy, wybierając prezydenta miasta, radnych Rady Miasta oraz radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego.

Więcej…

 
W dniu 08.11.2014r w Restauracji Amelia odbyło się spotkanie hodowców gołębi pocztowych zrzeszonych w PZHGP sekcja nr.5 Kłokocin. Spotkanie było podsumowaniem lotów gołębi starych i młodych w sezonie 2014r.

Więcej…

 
W okresie od 30 października do 3 listopada, w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie Rybnika wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu. 

Więcej…

 
W dniu 23 października odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Kłokocinie. Zebranie miało na celu wybór zarządu na III kadencję działalności w latach 2014-2018.

Więcej…

 
Uczniowie naszej szkoły doczekali się nowoczesnego kompleksu boisk: boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz bieżnię. Inwestycję zrealizowała Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna z Rybnika za kwotę blisko 600 tysięcy złotych.

Więcej…

 

Zapadła decyzja, które projekty zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego w 2015 roku. W Dzielnicy Kłokocin wygrał projekt, który przewiduje zakup i zamontowanie trzech dodatkowych urządzeń w sąsiedztwie istniejącego już placu zabaw przy ulicy Poligonowej. Projekt opiewa na kwotę 39 241,24 zł.

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa