KŁOKOCIN
III miejsce zajęła nasza dzielnica w VI Turnieju Dzielnic "Rybnik dycko je na czasie, mo guliki przebiyro hasie" zorganizowanym w ramach Dni Rybnika 2013. Turniej rozpoczoł barwny korowód, który przeszedł ulicą Sobieskiego na rybnicki rynek, gdzie rozgrywano wszystkie konkurencje. 

Więcej…

 
Trwa analiza skutków gradobicia, jakie miało miejsce w Rybniku w poniedziałek, 10 czerwca br. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać informacje o poniesionych stratach. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej 25, bądź Punktów Terenowych OPS.

Więcej…

 
Od 12 czerwca trwają w naszym mieście Dni Rybnika. Wśród atrakcji i niespodzianek jakie czekają na nas podczas święta naszego miasta na szczególną uwagę zasługuje VI Turniej Dzielnic w którym rywalizować będą reprezentanci naszej dzielnicy.Turniej odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz.14.00 a rozpocznie go tradycyjny korowód który przejdzie od ul. Sobieskiego na rybnicki rynek. Serdecznie zapraszamy do dopingu naszej reprezentacji.
                         
                                               
Program imprez
 
W minionym miesiącu pożegnaliśmy dwie niezwykłe osoby, które na trwałe wpisały się w krajobraz życia społecznego w naszej dzielnicy. Dziewiątego maja zmarł EMIL JOSZKO, człowiek, który jak mało kto zaangażowany był w życie naszej kłokocińskiej wspólnoty.

Więcej…

 

Mecz piłki nożnej na boisku przy Urzędzie Celnym pomiedzy drużyną Strażaków a Resztą Kłokocina zainaugurował "Majowy Festyn Pod Remizą". Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko i do końca walczyły z pełnym zaangażowaniem mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych o wygraną, czym zaskarbiły sobie sympatię licznie zebranych kibiców.

Więcej…

 

Za bajki o królewnach, smokach, krasnoludkach. Za zabawki z drewna, za krem w rurkach, za pieniądz z dna sakiewki, za buty i ubranie, za pieszczotę ręki, za oczu niewyspanie. Za trwogę przy chorobie, za uczucia najszczersze dziękuję Tobie Mamo i sercem i wierszem.

(E.Pałczyński)

 
Od 20 maja br. na okres około dwóch miesięcy planuje się zamknięcie ulicy Włościańskiej, na odcinku od ulicy Rycerskiej do ulicy Brackiej. Zamknięcie związane jest z budową kanalizacji sanitarnej oraz odtworzeniem nawierzchni jezdni na ulicy Włościańskiej. Prace będą prowadzone etapami.

Więcej…

 
Wybierz język
Polish English German Spanish
Reklama
Cytat dnia
W osobliwych czasach tak samo jak w zwykłych wiadomo, co się godzi.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Pogoda