KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
W dniu 23 października odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Kłokocinie. Zebranie miało na celu wybór zarządu na III kadencję działalności w latach 2014-2018.

Więcej…

 
Uczniowie naszej szkoły doczekali się nowoczesnego kompleksu boisk: boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz bieżnię. Inwestycję zrealizowała Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna z Rybnika za kwotę blisko 600 tysięcy złotych.

Więcej…

 

Zapadła decyzja, które projekty zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego w 2015 roku. W Dzielnicy Kłokocin wygrał projekt, który przewiduje zakup i zamontowanie trzech dodatkowych urządzeń w sąsiedztwie istniejącego już placu zabaw przy ulicy Poligonowej. Projekt opiewa na kwotę 39 241,24 zł.

 
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który będzie wyemitowany w Polskim Radiu Katowice w niedzielę 28 września 2014 o godź. 21.30 w cyklu "Artystyczne Spotkania Macieja Szczawińskiego". Gościem programu będzie nasz były proboszcz ks. Andrzej Gruszka.   (PR Katowice online)
 
Mieszkańcy wioski Tumiki w Kongo serdecznie dziękują osobom, które włączyły się w akcję zbiórki puszek aluminiowych i makulatury. Na cele misji zostało przekazane 150 dolarów. Ze sprzedaży surowców otrzymaliśmy 72 złote, resztę pieniędzy pozyskaliśmy od osób prywatnych.

Więcej…

 
Nasza dzielnica od kilku lat jest wielkim placem budowy za sprawą inwestycji podjętych przez włodarzy miasta. Mimo utrudnień głównie komunikacyknych cieszy, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału. Oto nietóre inwestycje i działania podjęte w ostatnim czasie:
Budowa wejścia do przedszkola nr. 21 i wentylacji w kuchni.

Więcej…

 
Po 12 latach posługi w naszej parafii Ks. proboszcz Andrzej Gruszka dekretem Arcybiskupa został przeniesiony jako rezydent do parafii MB Częstochowskiej w Jastrzębiu Zdroju . Ks. Andrzej Gruszka urodził się 26 grudnia 1959 w Katowicach. Po studiach w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym święcenia kapłańskie przyjął 4 kwietnia 1985. Posługę wikariacką pełnił m.in w parafiach: NSPJ w Chorzowie Batorym (1986-1988), Krzyża Świętego w Siemianowicach (1988-1992), Przemienienia Pańskiego w Katowicach (1993-1997). Od 2002 - 2014 proboszcz w Kłokocinie. 

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Film to życie, z którego wymazano plamy nudy.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa