KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

30 września odbyło się w naszej dzielnicy głosowanie nad projektami zgłoszonymi przez grupy mieszkańców do budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że zostały zgłoszone dwa projekty: pierwszy autorstwa Klaudii Horzela, który przewidywał zamontowanie trzech dodatkowych urządzeń w sąsiedztwie istniejącego już placu zabaw, oraz drugi autorstwa Tadeusza Pałki w ramach którego przewiduje się zakup zestawu oświetleniowego i nagłaśniającego oraz remont podłogi sali w OSP Kłokocin.

Więcej…

 
W dniu 30 września o godzinie 18.00 w sali OSP odbędzie się zebranie mieszkańców w sprawie obywatelskich inicjatyw inwestycyjnych zgłoszonych przez komitety mieszkańców z naszej dzielnicy i glosowanie nad nimi.  W naszej dzielnicy zgłoszono do realizacji dwa wnioski w ramach budżetu obywatelskiego miasta Rybnika na 2014 r. 

Więcej…

 
Przyjmujemy zgłoszenia na budowę dróg dojazdowych do posesji wykonywanych systemem gospodarczym z kostki betonowej na rok 2014. 
Wyjaśnienia dotyczących wymogów regulaminowych i zapisy u pana przewodniczącego Zygmunta Kuli tel. 603 076 162

Więcej…

 

Na pożegnanie wakacyjnego wypoczynku w sobotę 7 września odbył się przygotowany specjalnie z tej okazji przez Radę Dzielnicy i restaurację "Amelia" Piknik Rodzinny. Atrakcji przygotowanych dla gości pikniku, by osłodzić im koniec wakacji, przez całe sobotnie popołudnie było bez liku.

Więcej…

 
Opowieść o Klokocinie to bardzo ciekawa publikacja na temat  historii naszej dzielnicy którą napisała Helena Białecka. Jak sama przyznaje Jest to raczej uporządkowana opowieść o przeszłości Kłokocina. Zawiera różne ciekawostki Kłokocina i regionu na przestrzeni wielu wieków"... 

Więcej…

 
Prace przy budowie kanalizacji posuwają się do przodu. Ułożono już cały ciąg sieci kanalizacyjnej jaki był przewidziany w drugim etapie budowy ( Włościańska, Skośna) i atualnie trwają prace z układaniem nawierzchni asfaltowych, wykończeniem skarp, poboczy i dojazdów do posesji.

Więcej…

 
Prezydent Miasta Rybnika ogłasza konkurs „O ładniejszy Rybnik”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca br. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców do dbania o własne posesje i przyczynianie się do poprawy wyglądu estetycznego miasta.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Kochać kogoś a potem stracić, to jak kupić szczęście i łzami zapłacić.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..