KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
W dniu 29 października (wtorek) odbędzie się w naszej dzielnicy wywóz odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zabrane zostaną tylko odpady wystawione przed posesję (w miarę możliwości przy głównej drodze) lub gdy jest to niemożliwe bezpośrednio przy otwartej bramie. Pracownicy odbierający odpady nie będą wchodzić na posesje. Odpady należy wystawić do godziny 06:00 rano w dniu wywozu lub dnia poprzedniego.

Więcej…

 

30 września odbyło się w naszej dzielnicy głosowanie nad projektami zgłoszonymi przez grupy mieszkańców do budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że zostały zgłoszone dwa projekty: pierwszy autorstwa Klaudii Horzela, który przewidywał zamontowanie trzech dodatkowych urządzeń w sąsiedztwie istniejącego już placu zabaw, oraz drugi autorstwa Tadeusza Pałki w ramach którego przewiduje się zakup zestawu oświetleniowego i nagłaśniającego oraz remont podłogi sali w OSP Kłokocin.

Więcej…

 
W dniu 30 września o godzinie 18.00 w sali OSP odbędzie się zebranie mieszkańców w sprawie obywatelskich inicjatyw inwestycyjnych zgłoszonych przez komitety mieszkańców z naszej dzielnicy i glosowanie nad nimi.  W naszej dzielnicy zgłoszono do realizacji dwa wnioski w ramach budżetu obywatelskiego miasta Rybnika na 2014 r. 

Więcej…

 
Przyjmujemy zgłoszenia na budowę dróg dojazdowych do posesji wykonywanych systemem gospodarczym z kostki betonowej na rok 2014. 
Wyjaśnienia dotyczących wymogów regulaminowych i zapisy u pana przewodniczącego Zygmunta Kuli tel. 603 076 162

Więcej…

 

Na pożegnanie wakacyjnego wypoczynku w sobotę 7 września odbył się przygotowany specjalnie z tej okazji przez Radę Dzielnicy i restaurację "Amelia" Piknik Rodzinny. Atrakcji przygotowanych dla gości pikniku, by osłodzić im koniec wakacji, przez całe sobotnie popołudnie było bez liku.

Więcej…

 
Opowieść o Klokocinie to bardzo ciekawa publikacja na temat  historii naszej dzielnicy którą napisała Helena Białecka. Jak sama przyznaje Jest to raczej uporządkowana opowieść o przeszłości Kłokocina. Zawiera różne ciekawostki Kłokocina i regionu na przestrzeni wielu wieków"... 

Więcej…

 
Prace przy budowie kanalizacji posuwają się do przodu. Ułożono już cały ciąg sieci kanalizacyjnej jaki był przewidziany w drugim etapie budowy ( Włościańska, Skośna) i atualnie trwają prace z układaniem nawierzchni asfaltowych, wykończeniem skarp, poboczy i dojazdów do posesji.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Problem z ludźmi, którzy nie mają wad, polega na tym, że zwykle mają masę irytujących cnót.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..