KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
Prace przy budowie kanalizacji posuwają się do przodu. Ułożono już cały ciąg sieci kanalizacyjnej jaki był przewidziany w drugim etapie budowy ( Włościańska, Skośna) i atualnie trwają prace z układaniem nawierzchni asfaltowych, wykończeniem skarp, poboczy i dojazdów do posesji.

Więcej…

 
Prezydent Miasta Rybnika ogłasza konkurs „O ładniejszy Rybnik”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca br. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców do dbania o własne posesje i przyczynianie się do poprawy wyglądu estetycznego miasta.

Więcej…

 

 

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania.
Życzymy wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi, nawiązujcie nowe, wartościowe przyjaźnie. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami

Rada i Zarząd Dzielnicy

 
III miejsce zajęła nasza dzielnica w VI Turnieju Dzielnic "Rybnik dycko je na czasie, mo guliki przebiyro hasie" zorganizowanym w ramach Dni Rybnika 2013. Turniej rozpoczoł barwny korowód, który przeszedł ulicą Sobieskiego na rybnicki rynek, gdzie rozgrywano wszystkie konkurencje. 

Więcej…

 
Trwa analiza skutków gradobicia, jakie miało miejsce w Rybniku w poniedziałek, 10 czerwca br. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać informacje o poniesionych stratach. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej 25, bądź Punktów Terenowych OPS.

Więcej…

 
Od 12 czerwca trwają w naszym mieście Dni Rybnika. Wśród atrakcji i niespodzianek jakie czekają na nas podczas święta naszego miasta na szczególną uwagę zasługuje VI Turniej Dzielnic w którym rywalizować będą reprezentanci naszej dzielnicy.Turniej odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz.14.00 a rozpocznie go tradycyjny korowód który przejdzie od ul. Sobieskiego na rybnicki rynek. Serdecznie zapraszamy do dopingu naszej reprezentacji.
                         
                                               
Program imprez
 
W minionym miesiącu pożegnaliśmy dwie niezwykłe osoby, które na trwałe wpisały się w krajobraz życia społecznego w naszej dzielnicy. Dziewiątego maja zmarł EMIL JOSZKO, człowiek, który jak mało kto zaangażowany był w życie naszej kłokocińskiej wspólnoty.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..